Ми йдемо на канікули!
Новий функціонал для вчителів
Цифрограм для вчителів
Передплатники отримують призи!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Реєструйся та вигравай!
Інформуємо про цікаві матеріали з цифрової грамотності
Знижка до 80% на інтерактивні курси GIOS з математики для користувачів E-schools!!!
Весняні знижки на Розширений пакет послуг!
Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!
З Днем Соборності України!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Як Вам новий сайт?

З’явився додаток для розвитку мовлення у дітей з аутизмом
Ср, 16 Чер 2021 10:13:33
Нові правила перебування дітей у літніх таборах. Що треба знати?
Ср, 09 Чер 2021 09:09:41
Цифрограм для вчителів
Чт, 03 Чер 2021 09:20:00
Педагоги можуть отримати мінігранти для розвитку культури прав людини – як подати заявку
Чт, 03 Чер 2021 09:18:40
Клопотенко та Ляшко розповіли, як здорожчає шкільне меню
Вт, 01 Чер 2021 08:44:13

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК У ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКОМУ НВК №1

Дата: 28 травня о 13:00, Оновлено 3 червня о 12:55

Останній дзвоник пролунав.
Він довгий час нам всім співав:
Він кликав на урок, з уроку,
І так було щодень, щороку.

Свято останнього дзвоника – радісне й сумне водночас. Для першачків – це щастя ще непізнаваного смаку навчання та шкільної дружби, а для випускників – прощання з дитинством. Пандемія коронавірусу внесла свої корективи у шкільний процес, зокрема й святкування завершення навчання. Тож цього року останній дзвоник було проведено з урахуванням карантинних обмежень. Для учнів Великобілозерського НВК №1 класні керівники провели останні уроки у цьому навчальному році:  квест-гра від професора Всезнайки; заняття «Моя валіза планів на літо»; вікторина «Відгадай казкового героя»; лото-вікторина «Останній дзвінок»; гра «Всезнайки»; гра «Розумники»; гра «Найрозумніший»; арт-терапія «Кавові фантазії»; урок спогадів «Пригадаймо навчальний рік»; квест-гра «Школа – територія знань, творчості, вихованості, поваги»; урок «Життя – це просто дивна казка», квест-гра «У пошуках останнього дзвоника», мандрівка-квест «Шість щасливих зупинок», урок «Симфонія шкільного року».

Нехай у минулому залишаються щоденники успішності, клякси у зошитах, довгоочікувані дзвінки на перерву… Попереду чудова пора - канікули, сповнені яскравих вражень та емоцій.

Тож бажаємо нашим учням, щоб 1 вересня ви прийшли до школи здоровими, життєрадісними, готовими до нових звершень та досягнень. Для випускників це літо стане, без перебільшення, вирішальним. Адже від вибору вузу та професії залежить не лише кар’єра, а й оточення, коло знайомств, подальша доля, в цілому. Тож, хочемо побажати зробити вірний вибір, аби ніколи не розчаруватися та досягти своєї мрії.

Успішного вам складання ЗНО, успішного вступу, успішного навчання!

Будуйте власну щасливу долю, будьте впевненими у своїх силах!

Щастя вам усім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.