Новини проекту
Ми йдемо на канікули!
Новий функціонал для вчителів
Цифрограм для вчителів
Передплатники отримують призи!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Реєструйся та вигравай!
Інформуємо про цікаві матеріали з цифрової грамотності
Знижка до 80% на інтерактивні курси GIOS з математики для користувачів E-schools!!!
Весняні знижки на Розширений пакет послуг!
Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!
З Днем Соборності України!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 13 чоловік
    
Новини

З’явився додаток для розвитку мовлення у дітей з аутизмом
Ср, 16 Чер 2021 10:13:33
Нові правила перебування дітей у літніх таборах. Що треба знати?
Ср, 09 Чер 2021 09:09:41
Цифрограм для вчителів
Чт, 03 Чер 2021 09:20:00
Педагоги можуть отримати мінігранти для розвитку культури прав людини – як подати заявку
Чт, 03 Чер 2021 09:18:40
Клопотенко та Ляшко розповіли, як здорожчає шкільне меню
Вт, 01 Чер 2021 08:44:13

Новини

З 22 по 27 червня 2021 року учні Великобілозерського НВК №1 взяли участь у ІІ обласній туристсько-краєзнавчий наметовій Школі-експедиції «Степові лісництва рідного краю».

Щороку, 28 червня, Україна відзначає День Конституції. З цього приводу пропонуємо вашій увазі декілька цікавих фактів про Основний закон.

Останній дзвоник пролунав.
Він довгий час нам всім співав:
Він кликав на урок, з уроку,
І так було щодень, щороку.

Під час Тижня 4 – Фуд-креатив челенджу «Здорове харчування» було проведено фінальне опитування учнів школи, результати якого було порівняно з початковим опитуванням. Під час Тижня 4 – Фуд-креатив челенджу «Здорове харчування» було проведено фінальне опитування учнів школи, результати якого було порівняно з початковим опитуванням. Ми дізналися, що відсоток тих, хто вранці снідає виріс з 84% до 86%. Вживати овочі стали 95 % респондентів, що більше ніж під час початкового опитування. Кількість дітей, які вживають солодощі щодня зменшилася на 5% - 79%.Збільшилася кількість дітей, які самостійно готують собі їсти з 86% до 89%. 92% респондентів знають про основні принципи здорового харчування (на початку опитування – 67%). Можуть назвати продукти, багаті на жири, білки і вуглеводи 98% дітей (на початку – 76%). Більше про здорове харчування дізналися 95% опитуваних (значить ми не дарма працювали!!!). 96% дітей задоволені участю у фудчеленджі і хотіли, щоб подібні активності проводилися частіше. Не дивлячись на те, що вчителі, батьки трохи втомилися під час челенджу «Здорове харчування», діти одностайно говорять про те, що хочуть аби школа ще раз взяла у ньому участь.
#ФудЧелендж
#Фудкреатив
#Великобілозерський_НВК1
#HealthySchools

Під час Тижня 4 – Фуд-креатив челенджу «Здорове харчування» учні Великобілозерського НВК №1 разом з учителями написали сценарій та стали героями казки про здорове харчування. П’єса вчить культурі харчування, переконує дітей вживати корисну їжу і відмовитися від шкідливої.
#ФудЧелендж
#Фудкреатив
#Великобілозерський_НВК1
#HealthySchools

Навесні одним із основних джерелом вітамінів є зелень. Кріп, петрушка, любисток, м’ята, рута традиційно з давніх часів входять в число найпоширеніших рослин, які українці додавали до своїх щоденних та святкових страв. Зелень та овочі надзвичайно популярні і вжитті сучасних українців, їх додають в якості приправи до борщу, вареників, каш, перших та других страв, салатів, а також цінують за унікальні дієтичні та лікувальні властивості. А якщо весняна зелень та овочі вирощені ще й на власному городі, екологічно чисті, то це вдвічі корисніше. Учні Великобілозерського НВК №1 стали учасниками проєкту «Вітаміни з особистого городу», зібравши фото зі своїх присадибних ділянок.
#ФудЧеллендж
#Національні_кухні
#Великобілозерський_НВК1
#HealthySchools

Шановні батьки! Приєднуйтеся до телеграм каналу Healthy Schools за посиланням https://t.me/healthy_schools
Канал створено соціальною програмою “Healthy schools”, яка спрямована на популяризацію здорового способу життя серед школярів та школярок України.

#ФудЧеллендж
#Національні_кухні
#Великобілозерський_НВК1
#HealthySchools
Вареники - одна із найсмачніших українських національних страв. А останнім часом ще говорять і про те, що вони – дуже корисна і здорова їжа. Фахівці стверджують, що вареники здатні наситити і почистити організм, оптимізувати обмінний процес. Для мешканців села Велика Білозерка вареники – це одна із найулюбленіших страв. Тому під час Тижня 3 – Національні кухні челенджу «Здорове харчування» учні Великобілозерського НВК №1 разом із своїми батьками та вчителями презентують творчий проєкт «Вареники».

#ФудЧелендж
#Готуєморазом
#Великобілозерський_НВК1
#HealthySchools

Про користь вітамінів знають всі, тому треба кожного дня включаючи їх у свій раціон. Учні Великобілозерського НВК №1 постійно на перервах вживають корисні вітаміни, які знаходяться у фруктах та овочах. А дистанційне навчання цьому ніяк не стало на заваді, тому що діти разом із батьками готували вітамінні перекуси. Дякуємо усім батькам, що дбають про здоров’я своїх дітей!

Готувати разом - це завжди цікаво, весело, пізнавально, бо кожен ділиться своїми секретами приготування страв, оригінальними рецептами, дає корисні поради. Вчителі Великобілозерського НВК №1 під час Тижня 2 - Готуємо разом Фуд челенджу вирішили створити проєкт "Учительський фудкорт", разом приготувавши здорові страви та пригостивши ними колег. Було дуже смачно і корисно!
#ФудЧелендж
#Готуєморазом
#Великобілозерський_НВК1
#HealthySchools

Впродовж Тижня 2 – Готуємо разом челенджу «Здорове харчування» діти, батьки, вчителі об’єднали свої родини процесом приготування смачної їжі та з’ясували, що готовка - це весело та легко. Діти разом з батьками у затишній домашній атмосфері готували здорові корисні страви, з користю проводили свій вільний час. Готувати разом – завжди смачно і весело! Зустрічайте ТОП-10 страв від родин учнів Великобілозерського НВК №1!

Під час Тижня 2- Готуємо разом Фуд челенджу діти разом з батьками готували улюблені страви своїх родин. Це завдання виконували із задоволенням, бо спільне приготування їжі об’єднало родину.
#ФудЧелендж
#Готуєморазом
#Великобілозерський_НВК1
#HealthySchools

04 травня 2021 року - Міжнародний день протидії булінгу.
Зважаючи на серйозність проблеми, в межах антибулінгової політики у
Великобілозерському НВК №1 в режимі онлайн було заплановано та проведено
заходи щодо актуалізації питань протидії булінгу серед дітей та учнівської
молоді

День Пам’яті і примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для всіх – особливі дні. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за тих, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.
Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Великобілозерському НВК №1 було проведено виховні години "Ці спогади із пам'яті не стерти" (6-А клас), виховну годину з презентацією "Пам'ятаємо" (4-А клас) , уроки пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління» (9-Б клас), "Пам’ятаємо. Перемагаємо" (1-Б клас), онлайн-годину спілкування «Останній бій, він найважчий» (9-Б клас), урок - реквієм "Пам'ятаємо - перемагаємо!" (5-Б клас), урок пам'яті "Вони захищали Вітчизну"! (4-Б клас), інтерактивне заняття "Шляхами подвигів наших прадідів" (1-А клас), інформаційну годину «Не загасити пам'яті вогонь...»(5-А клас), уроки пам'яті "Мужність і відвага крізь покоління" (6-Б клас), " День пам'яті та примирення. День Перемоги "(3-Б клас), переглянуто інформаційне відео " В роки війни вони були дітьми" (11-А клас), відеофільм про основні події другої світової війни" Готуюсь до ЗНО. Друга світова війна"(11-Б клас) відеоролики до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні "Вони живі - поки ми пам'ятаємо...". (3-А клас), " День пам'яті та примирення. День перемоги» (2 – А клас ), "Україна в роки другої світової війни»,"Крок до свободи" (8 клас), виконали завдання «Фотоквесту пам’яті» (7-Б клас).У шкільній бібліотеці було організовано виставку «Пам’ять про війну священна», учні та вчителі навчального закладу вшанували пам’ять загиблих воїнів у роки війни, поклали квіти до Братських могил. Відеоролик, присвячений Дню Пам’яті і примирення, Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=qK-piOIqpY8
Пам’ятаймо про тих, хто віддав своє життя за наше сьогодення і майбутнє!

Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище
моди і стилю» оголошує набір учнів на 2021-2022 навчальний рік.

Корисний сніданок – це запорука успіху. Адже саме він заряджає нас енергією на весь день. Учні Великобілозерського НВК №1 разом із батьками під час Тижня 1 - Весело про їжу Фуд челенджу готували свій корисний веселий сніданок, яким з радістю діляться з вами.
#HealthySchools
#Фудчелендж
#Веселопроїжу
#Великобілозерський_НВК1

Впродовж Тижня 1 - Весело про їжу Фуд челенджу учні Великобілозерського НВК №1 працювали над завданнями фотоквесту «Здорове харчування – модно, престижно, корисно», де вони перевіряли свої знання стосовно корисної і шкідливої їжі, складали піраміду харчування, спробували себе у кулінарії, знаходили вітаміни у продуктах. А переможцями фотоквесту стали учениця 5-Б класу Дума Кароліна, учень 5-А класу Децюра Єгор, учень 6-А класу Ходус Єгор, учениця 6-Б класу Криворучко Карина, учні 7-Б класу Панасенко Анастасія і Супрун Анатолій. Вітаємо переможців!!!
здорове харчування.
#HealthySchools
#Фудчелендж
#Веселопроїжу
#Великобілозерський_НВК1

Правильне здорове харчування - один з вагомих складових способу життя людини і факторів його здоров’я. В межах Тижня 1 - Весело про їжу Фуд челенджу у Великобілозерському НВК №1 було організовано флешмоб «Ми – за здорове харчування», в якому взяли участь діти, вчителі, батьки навчального закладу. Запрошуємо бажаючих долучитися до челенджу «Здорове харчування» , адже саме здорове харчування захищає людину від багатьох хвороб, зміцнює імунітет, підтримує на стабільному рівні масу тіла, тобто, дозволяє зміцнювати здоров’я. Правильно харчуйтеся і будьте здорові!
#HealthySchools
#Фудчелендж
#Веселопроїжу
#Великобілозерський_НВК1

Всі діти та дорослі з нетерпінням чекають Великодня, бо можна досхочу поласувати смачними пасочками, ковбасами, запеченим м’ясом та іншими смаколиками. Учні, батьки, вчителі Великобілозерського НВК №1 цього року приготували смачні пасочки, використавши тільки корисні та якісні продукти. А для пасхальних яєць скористалися лише натуральними барвниками, які не шкодять організму. Святкуємо Великдень тільки із здоровою їжею!
#HealthySchools
#Фудчелендж
#Веселопроїжу
#Великобілозерський_НВК1