Ми йдемо на канікули!
Новий функціонал для вчителів
Цифрограм для вчителів
Передплатники отримують призи!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Реєструйся та вигравай!
Інформуємо про цікаві матеріали з цифрової грамотності
Знижка до 80% на інтерактивні курси GIOS з математики для користувачів E-schools!!!
Весняні знижки на Розширений пакет послуг!
Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!
З Днем Соборності України!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Як Вам новий сайт?

З’явився додаток для розвитку мовлення у дітей з аутизмом
Ср, 16 Чер 2021 10:13:33
Нові правила перебування дітей у літніх таборах. Що треба знати?
Ср, 09 Чер 2021 09:09:41
Цифрограм для вчителів
Чт, 03 Чер 2021 09:20:00
Педагоги можуть отримати мінігранти для розвитку культури прав людини – як подати заявку
Чт, 03 Чер 2021 09:18:40
Клопотенко та Ляшко розповіли, як здорожчає шкільне меню
Вт, 01 Чер 2021 08:44:13

Фінальне опитування під час челенджу "Здорове харчування"

Дата: 25 травня о 23:50, Оновлено 26 травня о 16:04
9 переглядів

Під час Тижня 4 – Фуд-креатив челенджу «Здорове харчування» було проведено фінальне опитування учнів школи, результати якого було порівняно з початковим опитуванням. Під час Тижня 4 – Фуд-креатив челенджу «Здорове харчування» було проведено фінальне опитування учнів школи, результати якого було порівняно з початковим опитуванням. Ми дізналися, що відсоток тих, хто вранці снідає виріс з 84% до 86%. Вживати овочі стали 95 % респондентів, що більше ніж під час початкового опитування. Кількість дітей, які вживають солодощі щодня зменшилася на 5% - 79%.Збільшилася кількість дітей, які самостійно готують собі їсти з 86% до 89%. 92% респондентів знають про основні принципи здорового харчування (на початку опитування – 67%). Можуть назвати продукти, багаті на жири, білки і вуглеводи 98% дітей (на початку – 76%). Більше про здорове харчування дізналися 95% опитуваних (значить ми не дарма працювали!!!). 96% дітей задоволені участю у фудчеленджі і хотіли, щоб подібні активності проводилися частіше. Не дивлячись на те, що вчителі, батьки трохи втомилися під час челенджу «Здорове харчування», діти одностайно говорять про те, що хочуть аби школа ще раз взяла у ньому участь.
#ФудЧелендж
#Фудкреатив
#Великобілозерський_НВК1
#HealthySchools

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.