Інструкція
по роботі з сайтом e-schools.info
для батьків

Доброго дня!

Перш за все звертаємо вашу увагу на те, що використання сайту, журналів та щоденників - БЕЗКОШТОВНЕ, як для шкіл, так і для батьків.

На сайті, є додатковий платний функціонал для батьків, який підключається за бажанням і не є обов'язковим.

Більш детально: Сервіс для батьків

У даній інструкції для батьків ми хочемо розповісти, як почати роботу з сервісом e-School.info.

Будуть дані відповіді на основні питання:

1. Що таке запрошувальний код і як його використовувати

Щоб зареєструватися на сайті, вам необхідно в вашому закладі освіти (школі, гімназії) отримати запрошувальний код.

Запрошувальний код являє собою набір з 16 цифр.
Наприклад, 1234-5678-1234-5678

Сторінка реєстрації знаходиться за адресою https://e-schools.info#.
Ви можете ввести цю адресу в адресний рядок вашого браузера

або зайти на https://e-schools.info. або на сайт вашого НЗ і перейти за посиланням «Реєстрація за запрошувальним кодом», яка знаходиться в правому верхньому куті.

На сторінці реєстрації після введення запрошувального коду ви побачите інформацію про те, кому цей код належить, і форму для введення логіна, пароля і e-mail:

Виберіть собі логін і пароль, введіть ваш e-mail і натисніть кнопку «Зареєструватися».

Нікому не передавайте ваші дані доступу (логін та пароль) і обов'язково їх запам'ятайте (вони будуть потрібні вам для подальшої роботи з сайтом).

Використовувати код запрошення ви можете тільки один раз!

2. Як авторизуватися та підтвердити свої права батьків на сайті

Щоб на сайті мати всі права, що доступні вам як батькам, вам потрібно авторизуватися на сайті, тобто увійти на сайт під вашим обліковим записом.

Для того щоб авторизуватися, перейдіть на https://e-schools.info або на сайт вашого НЗ і в правому верхньому куті натисніть на посилання «Увійти». З'явиться форма для введення логіна і пароля:

Введіть ваші логін і пароль, які ви вказали при реєстрації, і натисніть кнопку «Увійти».

Якщо ви все ввели правильно, то в правому верхньому куті ви побачите свої ПІБ та посилання на сторінки ваших дітей:

3. Як отримати доступ до інформації про успішність дитини.
Як і де оплачувати послугу

Щоб отримати доступ до Розширеного пакету послуг, а саме:

• повідомлення про пропуски ("н" -ки), за допомогою sms-сповіщення,
  • попередження про контрольні або самостійні роботи - sms-сповіщення,
  • коментарі до позначок у режимі "online" - прямий зв'язок з вчителями і адміністрацією школи (повідомлення в особистий кабінет),
  • посилання на матеріали домашніх завдань (документи, відео та інші формати навчальних матеріалів),
  • теми уроків,
  • сервіс «Успішність»
  • сервіс «Батьківський контроль»
  • сервіс «Аналітика»

потрібно оплатити бажаний період (и). Оплату можна вносити за періоди поточного та наступного навчального року, але не більше ніж за 2 семестри.

Як це зробити:

1)  Перш за все, вам потрібно дізнатися id (номер) учня. Цей номер може знадобитися при оплаті.

Дізнатися id (номер) учня ви можете:

• на своїй персональній станиці (праворуч від ПІБ вашої дитини):

• персональній сторінці учня:

2) Перейдіть на персональну сторінку учня, потім на сторінку Особистого рахунку (праворуч від id є посилання «Особистий рахунок»):

3) Оберіть семестр за який бажаєте сплатити.

На сторінці оплати є список семестрів із зазначенням вартості кожного семестру:

Натисніть посилання «Сплатити» навпроти бажаного семестру.

4) Здійсніть оплату.

Оплата здійснюється через систему «LiqPay», яка надає різноманітні способи розрахунку:

• онлайн
  • готівкою
  • банківською картою
  • Приват24
  • розстрочка

та ін.

В залежності від обраного способу, вам може знадобитися вказати id (номер) вашої дитини, за яку здійснюється оплата.

Після оплати гроші будуть зараховані протягом декількох хвилин.

5) Введіть номер телефону для SMS-повідомлень в форматі +380 XX XXXXXXX:

6) Зараз Ви можете повертатися на сторінку учня і користуватися Розширеним пакетом послуг. Дякуємо!