about

Допомога

Розміщення картинки

Для того щоб розмістити картинку, вам спочатку потрібно отримати URL-адресу картинки.

Це можна зробити двома способами:

• Завантажити її на сайт. Це можна зробити в розділах «Файловий архів» або «Фотографії»
  • Знайти вже розміщену картинку в інтернеті

Після того, як картинка завантажена/знайдена, скопіюйте її URL-адресу. Для цього відкрийте картинку у повному розмірі та правою кнопкою миші натисніть на зображення, відкриється меню з якого потрібно обрати "Копіювати URL картинки"

Далі картинку потрібно вставити на сторінку. Робиться це на сторінці редагування в текстовому редакторі.

1. Поставте курсор в те місце, де буде знаходитися картинка.
  2. Натисніть на кнопочку в редакторі «Зображення»
  3. У вікні в полі «URL» введіть скопійовану вами URL-адресу картинки. Альтернативний текст - можна не вводити. Тут також можна вказати розміри картинки, вирівняти по лівому або правому краю та ін.
  4. Натисніть «Ок» і картинка з'явиться в редакторі.

Збережіть зміни. Перейдіть на сторінку, переконайтеся, що все зроблено правильно.

Якщо потрібно змінити картинку, її розмір, тощо, перейдіть у редактор, натисніть на картинку, а потім на кнопочку «Зображення»   і знову відкриється меню редагування картинки.

Якщо у Вас залишилися питання, відповіді на які Ви не знайшли в розділі допомоги, задайте нам питання через форму зворотного зв'язку.